Профспілки пропонують внести зміни до порядку атестації робочих місць

20 квітня 2022
4522
Середній бал: 5 із 5

Термін дії попередньої атестації пропонують продовжити на 9 місяців після скасування воєнного стану

Профспілки пропонують внести зміни до порядку атестації робочих місць

Федерація профспілок України пропонує Мінекономіки внести зміни до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 № 442.

Призупинення трудових відносин на час воєнного стану

Зокрема, продовжити період дії попередньої атестації на 9 місяців з дати скасування режимів карантину, надзвичайного або воєнного станів, запроваджених рішеннями Уряду, ВР. Такий дозвіл нададуть підприємствам, як не мають можливості провести чергову атестацію робочих місць у зв’язку з тим, що обмежили або припинили діяльність через запроваджені режими. 

Профспілки також пропонують долучити підприємства, установи, організації та галузеві ЦОВВ до внесення змін у списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за  віком на пільгових умовах.

Олена Петровська,
експерт MCFR Кадри,
за матеріалами ФПСУ 

Колего, редакція MCFR Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50% журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Expertus: Кадри» чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Все буде Україна ????????
logo