Заміна відсутніх працівників під час воєнного стану: як оформити прийняття

21 квітня 2022
7757
Середній бал: 5 із 5

Заміна відсутніх працівників під час воєнного стану: як оформити прийняття

Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX (далі — Закон) тимчасово змінив звичні кадрові процедури.
Правила організації трудових відносин в умовах воєнного стану

Особливості укладення трудового договору в умовах воєнного стану регламентує стаття 2 Закону.

Зокрема, частина третя статті 2 Закону скеровує:

«З метою оперативного залучення до виконання роботи нових працівників, а також усунення кадрового дефіциту та браку робочої сили, у тому числі внаслідок фактичної відсутності працівників, які евакуювалися в іншу місцевість, перебувають у відпустці, простої, тимчасово втратили працездатність або місцезнаходження яких тимчасово невідоме, роботодавці можуть укладати з новими працівниками строкові трудові договори у період дії воєнного стану або на період заміщення тимчасово відсутнього працівника».

Джерело: Держпраці

Колего, редакція MCFR Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50% журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Expertus: Кадри» чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Все буде Україна ????????
logo