Особливості звільнення працівника у разі ведення активних бойових дій

12 травня 2022
6632
Середній бал: 5 із 5

Особливості звільнення працівника у разі ведення активних бойових дій

Припинення трудового договору в мирний та воєнний час

Наразі в Україні триває військова агресія рф. Ворог продовжує наступ на східному фронті, несе пряму загрозу життю мирного населення, нормальній стабільній роботі підприємств та організацій. Рішення щодо евакуації із зони бойових дій приймають як працівники, так і підприємства. Вимушене переміщення  не завжди дозволяє продовжувати виконання трудових функцій та перебувати у трудових відносинах з роботодавцем.

У зв’язку з веденням бойових дій у районах, де розташоване підприємство, установа, організація, та існуванням загрози для життя і здоров’я працівника, він може розірвати трудовий договір за власною ініціативою у строк, який зазначить у заяві про звільнення за власним бажанням.

Виключеннями є випадки примусового залучення до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану та залучення до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури.

Джерело: Східне міжрегіональне управлянні Держпраці

Колего, редакція MCFR Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50% 

журнал «Кадровик-01»

  або експертно-правову 

систему «Expertus: Кадри»

чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Все буде Україна!
logo