Відпустка освітянам під час воєнного стану, — роз’яснення МОН

17 травня 2022
81563
Середній бал: 5 із 5

У мирний час освітяни мають щорічну основну відпустку подовженої тривалості. Чи втрачають право освітяни на тривалішу відпустку через воєнний стан? Чи можуть відпустку на дітей?

Відпустка освітянам під час воєнного стану, — роз’яснення МОН

Відпустка під час воєнного стану: обмеження та додаткові можливості

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що відповідно до статті 12 Закону № 2136 у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні. 

МОН звертає увагу, що подовжена тривалість щорічної основної відпустки для педагогічних працівників закладів освіти не скасовується, а лише обмежується на період дії воєнного стану. 

Надання невикористаних у період дії воєнного стану днів щорічної відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану.

Увага! Закон № 2136 не забороняє у період дії воєнного стану надавати працівникам, які мають дітей, додаткову відпустку, передбачену статтею 19 Закону України «Про відпустки».

Джерело: Профспілка працівників освіти і науки України

Колего, редакція MCFR Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50% 

журнал «Кадровик-01»

 або експертно-правову 

систему «Expertus: Кадри»

 чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Все буде Україна!
logo