Держпраці роз’яснила, чи може працівник, який виїхав із зони бойових дій, призупинити дію трудового договору

19 травня 2022
8370
Середній бал: 5 із 5

Держпраці роз’яснила, чи може працівник, який виїхав із зони бойових дій, призупинити дію трудового договору

Призупинення дії трудового договору – це тимчасове припинення роботодавцем забезпечення працівника роботою і тимчасове припинення працівником виконання роботи за укладеним трудовим договором. Так скеровує стаття 13 Закону України № 2136 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Як призупинити трудові договори на воєнний час: алгоритм для кадровика

Дія трудового договору може бути призупинена у зв’язку з військовою агресією проти України, що виключає можливість надання та виконання роботи.

При цьому призупинення дії трудового договору не тягне за собою припинення трудових відносин.

Важливо! Призупинення та припинення трудових відносин — різні поняття.

Нагадаємо, що трудовий договір — це угода між працівником i власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фiзична особа зобов’язується виплачувати працiвниковi заробiтну плату i забезпечувати умови працi, необхiднi для виконання роботи, передбаченi законодавством про працю, колективним договором i угодою сторi (ст. 21 КЗпП).

Оскільки трудовий договір – це угода між працівником і роботодавцем, то кожна зі сторін угоди (як роботодавець, так і працівник) може бути ініціатором  призупинення його дії.

Пам’ятайте, що призупинити дію трудового договору можливо як з одним працівником, так і з усіма.

Якщо призупинити дію трудового договору бажає працівник, він зобов’язаний надати роботодавцю відповідну заяву у будь-який можливій формі. Надалі, за можливості, слід надати роботодавцю паперовий оригінал заяви.

На підставі отриманої від працівника заяви роботодавець повинен видати відповідний наказ про призупинення дії трудового договору та надіслати документ працівнику  для ознайомлення будь-яким доступним засобом телекомунікаційного зв’язку.

Східне міжрегіональне управління Держпраці нагадує, що відшкодування зарплати, гарантійних та компенсаційних виплат працівникам за час призупинення дії трудового договору у зв’язку з військовою агресією проти України в повному обсязі покладається на державу, що здійснює військову агресію проти України.

Колего, редакція MCFR Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50% журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Expertus: Кадри» чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Все буде Україна!
logo