Законотворці знову пропонують збільшити тривалість щорічної відпустки

10 лютого 2015 256
Законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо відпусток)», зареєстрованим в Верховній Раді (реєстр. № 2027 від 05.02.2015), з метою приведення у відповідність до європейських стандартів пропонується встановити мінімальну тривалість оплачуваної щорічної відпустки 28 календарних днів на рік

Законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо відпусток)», зареєстрованим в Верховній Раді (реєстр. № 2027 від 05.02.2015), з метою приведення у відповідність до європейських стандартів пропонується встановити мінімальну тривалість оплачуваної щорічної відпустки 28 календарних днів на рік.

Також законопроектом передбачається складати графік відпусток не пізніше 15 січня поточного календарного року. Уточнюється, що надання відпусток оформлюється наказом (розпорядженням) із зазначенням дати початку і закінчення відпустки. Якщо наказ (розпорядження) про надання відпустки не виданий, працівник не має права на власний розсуд визначати день початку відпустки.

Також пропонується збільшити тривалість відпустки без збереження заробітної плати, що надається сімейними обставинами та з інших причин за згодою сторін трудового договору, строком до двох місяців. У законопроекті уточнено, що відпустка без збереження заробітної плати, що надається на підставі статті 26 Закону України від 15.11.1996 № 504/96-ВР «Про відпустки», не позбавляє його права на відпустку без збереження заробітної плати, що надається за бажанням працівника в обов’язковому порядку на підставі статті 25 Закону України «Про відпустки».

Нагадаємо, що у 2013 року вже був зареєстрований законопроект № 2452, яким пропонувалося збільшити мінімальну тривалість щорічної відпустки до 28 календарних днів. Утім, цей законопроект не був прийнятий.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору