Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Даруйте більше часу близьким, а не роботі

  • 6 лютого 2015
  • 67

Шалений темп сучасного життя змушує кожного збільшувати продуктивність. Сьогодні ділова людина вимушена більшість часу приділяти роботі. Звичайно, ніхто не в змозі сповільнити темп життя. Проте, ми пропонуємо спосіб зробити його більш спокійним і врівноваженим, витрачати вільний час не на роботу, а на спілкування з близьким

Шалений темп сучасного життя змушує кожного збільшувати продуктивність. Сьогодні ділова людина вимушена більшість часу приділяти роботі. Звичайно, ніхто не в змозі сповільнити темп життя. Проте, ми пропонуємо спосіб зробити його більш спокійним і врівноваженим, витрачати вільний час не на роботу, а на спілкування з близьким.

До вашої уваги — 5 фактів про електронну систему «Expertus: Кадри», які допоможуть легко та швидко виконувати Ваші професійні обов’язки.

 

 

ФАКТ 1. Для роботи з системою не потрібні спеціальні навички

Лаконічний та простий дизайн, зрозумілий функціонал — усе це дає змогу користуватися системою без спеціальної підготовки.ФАКТ 2. Орієнтуватися в системі легко, оскільки всі матеріали взаємопов’язані

Для прикладу: переглядаючи матеріал, можна легко перейти до нормативного документа, корисної таблиці чи відповідного шаблона та так само легко повернутися назад.ФАКТ 3. Знайти в системі потрібний матеріал — не складніше, ніж у Google. А от результати пошуку кращі!

Систему оснащено пошуковим рядком та фільтрами, що дасть змогу швидко знайти потрібну інформацію. Зручний доступ до матеріалів з певної теми забезпечить тематичний рубрикатор.ФАКТ 4. Усе, що потрібно спеціалісту відділу кадрів — в одній системі

Годі витрачати час на пошук необхідного кадрового документа! Електронна система містить понад 10.000 нормативних актів в актуальному стані, 2.000 експертних матеріалів (робочих ситуацій, консультацій, корисних таблиць та порад) а також біля 800 зразків та шаблонів кадрових документів. Все це дозволить знайти будь-яке рішення якнайшвидше.


ФАКТ 5. Ми завжди готові вам допомогти

Маєте запитання щодо роботи з системою? З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 телефонуйте 0 800 212 012 (callback),
0 44 586 56 06 або пишіть на help@mcfr.com.ua — радо відповімо.
 

Спробувати систему БЕЗОПЛАТНО можна на сайті www.expertus.ua у розділі «Системи».

Бажаємо комфортної роботи з системою!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю