Громадяни Російської Федерації перебуватимуть в Україні на підставі закордонних паспортів

5 лютого 2015 38
04.02.2014 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів Україні «Про зупинення дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації» від 30.01.2015 № 23

04.02.2014 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів Україні «Про зупинення дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації» від 30.01.2015 № 23 (далі — Постанова № 23).

Постановою № 23 внесено зміни до Угоди між Урядом Російської Федерації та Урядом України про безвізові поїздки громадян Російської Федерації та України від 16.01.1997 (далі — Угода).

З 1 березня 2015 року буде зупинено дію пунктів 1 і 5 Переліку документів громадян Російської Федерації для в’їзду, виїзду, перебування і пересування територією України (Додаток 1 до Угоди) у частині можливості громадян Російської Федерації в'їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років) із зазначенням належності до громадянства Російської Федерації.

Міністерству закордонних справ доручено поінформувати Уряд Російської Федерації про зупинення відповідних положень Угоди.

Запроваджене обмеження буде діяти до прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про припинення існування умов, передбачених статтею 6 Угоди (необхідність забезпечення безпеки держави, збереження громадського порядку або охорони здоров’я населення).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору