Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Президент затвердив додаткові заходи для проведення часткової мобілізації

  • 4 лютого 2015
  • 78

31.01.2015 набрав чинності Указ Президента України від 30.01.2015 № 40/2015 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році»

31.01.2015 набрав чинності Указ Президента України від 30.01.2015 № 40/2015 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році».

Кабінету Міністрів України доручено невідкладно забезпечити встановлення порядку застосування норм і положень:

  • частини першої статті 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 № 2232-XII (щодо виплати вихідної допомоги в розмірі двох мінімальних заробітних плат громадянам України, які звільняються з роботи у зв’язку з призовом або прийняттям на військову службу);
  • абзаців третього-четвертого підпункту 8 пункту 8 розділу I Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації» від 20.05.2014 № 1275-VII (щодо розмірів грошової виплати, грошового забезпечення і заохочення резервістів);
  • пункту 3 статті 8, статей 9-1, 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-XII (щодо порядку отримання особами, звільненими після проходження строкової служби, матеріальної допомоги в розмірі середньої місячної заробітної плати за останнім місцем роботи за рахунок коштів державного бюджету; продовольчого та речового забезпечення військовослужбовців; забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей жилими приміщеннями);
  • частин п’ятої та сьомої статті 21 Закону України «Про Національну гвардію України» від 13.03.2014 № 876-VII (щодо забезпечення військовослужбовців Національної гвардії України жилими приміщеннями; продовольчого та речового забезпечення).

Уряд також має опрацювати питання законодавчого врегулювання порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Водночас Кабінет Міністрів має розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроекти щодо внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» в частині унормування питання звільнення з військової служби під час мобілізації (в особливий період) військовослужбовців з метою забезпечення ротації особового складу; про доктрину соціального захисту та психологічної реабілітації осіб, які постраждали під час виконання обов’язків військової служби в Україні.

Міноборони спільно з МОЗ та Мінсоцполітики України мають забезпечити соціально-психологічну реабілітацію військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.

Також має бути удосконалено процедуру проходження медичного огляду військовозобов’язаних, які призиваються на військову службу під час мобілізації на особливий період, передбачивши механізм унеможливлення безпідставного надання відстрочки від призову за станом здоров’я; вжито заходів щодо недопущення порушень законодавства України при проведенні мобілізації, зокрема щодо протидії можливим проявам корупції у військових комісаріатах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю