Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Запит про проведення АТО на території, де працював працівник, для отримання дубліката трудової книжки надсилається на адресу СБУ

  • 4 лютого 2015
  • 203

Про це йдеться у листах Міністерства соціальної політики України «Щодо запиту на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник» від 12.01.2015 № 103/0/14-15/06 та Антитерористичного центру при Службі безпеки України «Щодо отримання інформації з АТЦ при СБУ про проведення антитерористичної операції» від 16.12.2014 № 33/8428

Про це йдеться у листах Міністерства соціальної політики України «Щодо запиту на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник» від 12.01.2015 № 103/0/14-15/06 та Антитерористичного центру при Службі безпеки України «Щодо отримання інформації з АТЦ при СБУ про проведення антитерористичної операції» від 16.12.2014 № 33/8428.

Пунктом 5.6 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58) передбачається можливість видачі дубліката трудової книжки за новим місцем роботи працівнику, який не має доступу до своєї трудової книжки внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту України, або проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник.

Дублікат може бути виданий за новим місцем роботи на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник, що надається в довільній формі.

У листі зазначається, що виходячи з практики, яка склалася, при реалізації положень п. 5.6 Інструкції № 58 запит на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник, надсилається ним на адресу Служби безпеки України.

В листі Антитерористичного центру додатково роз’яснюється, що для організації і проведення АТО та координації діяльності суб’єктів, які ведуть боротьбу з тероризмом чи залучаються до АТО, при Службі безпеки України функціонує Антитерористичний центр.

Звернення громадян щодо надання інформації про проведення АТО на певній території України розглядаються Штабом Антитерористичного центру при Службі безпеки України відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393/96-ВР  та Інструкції про порядок розгляду в Службі безпеки України звернень громадян (затверджена наказом СБУ від 27.01.2005 № 44). Письмова інформація про проведення АТО надається громадянам офіційним листом Штабу АТЦ при СБУ за результатами розгляду їх звернень.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю