-

У Дії з’являться документи про освіту

11 липня 2022
4366
Середній бал: 5 із 5

Нові цифрові можливості необхідні, зокрема ВПО та українцям, які виїхали за межі країни

У Дії з’являться документи про освіту

Надання цифрових державних послуг у сфері освіти – один з пріоритетних напрямів роботи МОН. Внутрішньо переміщені особи, особи з тимчасово окупованих територій, а також громадяни України, які виїхали за кордон, потребують отримання, поновлення або визнання документів про освіту.

Підвищення кваліфікації кадровиків

Команда МОН працює над впровадженням електронних документів про освіту на порталі і в мобільному застосунку «Дія» спільно з колегами з Мінцифри та за підтримки проєкту «EU4DigitalUA».

Нині підготовлено проєкт постанови КМУ щодо відображення відомостей, що містяться в документах про базову середню, повну загальну середню, професійну (професійно-технічну), фахову передвищу та вищу освіту засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг із використанням мобільного застосунку «Дія».

Зверніть увагу, що вже зараз за допомогою сервісу ЄДЕБО «Інформація про фізичну особу, що міститься в ЄДЕБО» здобувачі освіти та випускники закладів освіти можуть самостійно отримати інформацію про видані ним документи про освіту та дані про навчання. Для цього потрібен лише кваліфікований електронний підпис, реквізити документів про освіту – непотрібні.

Джерело: МОН

logo