СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Затверджений порядок отримання лікарняних, допомоги на поховання та декретних тимчасовими переселенцями

  • 30 січня 2015
  • 165

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановою від 26.12.2014 № 37 затвердив Порядок надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановою від 26.12.2014 № 37 затвердив Порядок надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (далі — Порядок).

Порядок визначає механізм надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, за такими видами:

  • допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);
  • допомога по вагітності та пологах;
  • допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

Матеріальне забезпечення надається особам, які перебувають (перебували) у трудових відносинах із роботодавцями чи були добровільно застраховані й переміщуються із Криму та районів проведення АТО, й отримувачам допомоги на поховання застрахованих осіб і які не реалізували свого права на отримання матеріального забезпечення та не можуть реалізувати своє право на отримання матеріального забезпечення у зв'язку з переміщенням.

Датою переміщення вважається дата, зазначена в довідці про взяття на облік як особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території або району проведення АТО, виданій у порядку, передбаченому постановою КМУ від 01.10.2014 № 509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

Для отримання матеріального забезпечення застрахованим особам слід звернутись особисто або через законного представника до районної, міжрайонної, міської виконавчої дирекції відділення Фонду за фактичним місцем проживання (перебування) із заявою. Заява повинна містити реквізити й номер поточного рахунка застрахованої особи для зарахування матеріального забезпечення.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю