• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Затверджений порядок отримання лікарняних, допомоги на поховання та декретних тимчасовими переселенцями

Затверджений порядок отримання лікарняних, допомоги на поховання та декретних тимчасовими переселенцями

30 січня 2015 163
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановою від 26.12.2014 № 37 затвердив Порядок надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановою від 26.12.2014 № 37 затвердив Порядок надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (далі — Порядок).

Порядок визначає механізм надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, за такими видами:

  • допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);
  • допомога по вагітності та пологах;
  • допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

Матеріальне забезпечення надається особам, які перебувають (перебували) у трудових відносинах із роботодавцями чи були добровільно застраховані й переміщуються із Криму та районів проведення АТО, й отримувачам допомоги на поховання застрахованих осіб і які не реалізували свого права на отримання матеріального забезпечення та не можуть реалізувати своє право на отримання матеріального забезпечення у зв'язку з переміщенням.

Датою переміщення вважається дата, зазначена в довідці про взяття на облік як особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території або району проведення АТО, виданій у порядку, передбаченому постановою КМУ від 01.10.2014 № 509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

Для отримання матеріального забезпечення застрахованим особам слід звернутись особисто або через законного представника до районної, міжрайонної, міської виконавчої дирекції відділення Фонду за фактичним місцем проживання (перебування) із заявою. Заява повинна містити реквізити й номер поточного рахунка застрахованої особи для зарахування матеріального забезпечення.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення