Держслужбовців зобов’яжуть складати тести з історії української державності

28 липня 2022
1986
Середній бал: 5 із 5

Хто ще муситиме складати іспит, в якому українське державотворення займатиме окреме місце?

Дізнайтеся, кого зобов’яжуть складати тести з історії української державності

Як обчислити стаж державної служби

Історія української державності буде включена до обов’язкового тестування для претендентів на українське громадянство та кандидатів на посади державної служби. Про це під час пресконференції, організованої Українським інститутом національної пам’яті до Дня Української Державності, повідомив голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.

"Ми готуємо введення додаткових блоків тестів при оцінюванні на призначення державних службовців, і навіть здобуття громадянства. Люди, які хочуть отримати громадянство, мають розуміти, який шлях пройшла наша спільнота, щоби стати цією державою, які державотворчі процеси відбувалися, щоби була усвідомлена цінність нашого громадянства", — прокоментував Антон Дробович.

Можливість впровадження тестування з історії української державності для іноземців на отримання закордонного паспорта та кандидатів на посади на державній службі передбачена затвердженим Кабміном Планом заходів щодо святкування української державності. Відповідне рішення затверджено розпорядженням уряду № 585 від 12 липня цього року.

Який документ засвідчує рівень володіння мовою

Цей документ передбачає розгляд можливості перевірки знань з історії української державності під час виконання умов прийняття до громадянства України.

Претенденти на топ-посади на держслужбі мають складати іспит зі знання української мови, водночас розглядається можливість запровадження тестування з історії української державності для кандидатів.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував підготовку законопроєкту про обов’язковий іспит для претендентів на громадянство України. Випробування має включати знання української мови та історії України, де окреме місце займатиме саме українське державотворення.

За матеріалами АРМІЯ INFORM

Держслужбовців зобов’яжуть складати тести з історії української державності
Катерина Черниш,головний редактор Вищої школи Кадровика
З 19 липня Держпраці відновила перевірки роботодавців під час воєнного стану. Щоб ваше підприємство вбереглося від штрафів, а інспектор не мав підстав для зауважень, долучайтеся до Всеукраїнської професійної сертифікації кадровиків — 2022. Нам вдалося погодили для вас гостьовий доступ!

logo