СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Відбувся семінар «Зміна № 2 до Класифікатора професій. Квота для працевлаштування. Прийняття іноземців: гарячі питання кадрової практики — 2015»

  • 23 січня 2015
  • 103

21 січня 2015 року відбувся семінар «Зміна № 2 до Класифікатора професій. Квота для працевлаштування. Прийняття іноземців: гарячі питання кадрової практики — 2015»

21 січня 2015 року відбувся семінар «Зміна № 2 до Класифікатора професій. Квота для працевлаштування. Прийняття іноземців: гарячі питання кадрової практики — 2015». Ми завжди намагаємося якомога швидше інформувати Вас про усі важливі законодавчі новації. Зміна №2 до Класифікатора професій є одним із найважливіших нововведень за 2014 рік, тому слухачі мали нагоду почути відповіді на всі свої запитання та отримати інформацію від першоджерела.

Лекторами семінару виступили керівник тематичного напряму «МЦФЕР: Кадри» — Ірина Альбертівна ІВАНЧЕНКО та начальник відділу надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості — Майя Йосипівна ШУРКО.

Також слухачі мали унікальну можливість отримати консультації стосовно змін у Класифікаторі професій від Юрія Миколайовича Юрова (завідувача відділу із наукового забезпечення питань економіки праці та розвитку професійно-класифікаційної сфери ДУ «НДІ соціально-трудових відносин» Міністерства соціальної політики України).

Дякуємо всім, хто взяв участь у семінарі! Навчайтеся з нами, навчайтеся з задоволенням

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю