• Головна сторінка
  • » Новини
  • » ДФС вважає, що зарано коментувати порядок повідомлення про працівників, прийнятих на роботу після 01.01.2015

ДФС вважає, що зарано коментувати порядок повідомлення про працівників, прийнятих на роботу після 01.01.2015

23 січня 2015 93
Така позиція викладена Державною фіскальною службою України (далі — ДФС) у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР»

Така позиція викладена Державною фіскальною службою України (далі — ДФС) у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР»

На запитання дописувача «Чи потрібно повідомляти та яким чином орган виконавчої влади про прийняття працівників на роботу та укладання трудових договорів з 01.01.2015? Чи буде застосовуватись відповідальність до роботодавця, який допустив працівника до роботи без повідомлення органу виконавчої влади про прийняття його на роботу?» ДФС повідомила, що роз’яснення щодо застосування статті 24 Кодексу законів про працю України в частині щодо повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу буде надано ДФС тільки після розробки та затвердження Кабінетом Міністрів України такого порядку повідомлення.

Консультація надана ДФС 21 січня 2015 року.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка





© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалів



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!