СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

За працевлаштування інваліда пропонують виплачувати компенсацію витрат на сплату ЄСВ

  • 17 січня 2015
  • 114

На сайті Міністерства соціальної політики України оприлюднено для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості інвалідів»

На сайті Міністерства соціальної політики України оприлюднено для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості інвалідів».

Документом пропонується:

- дозволити укладення з підприємствами громадських організацій інвалідів договорів на виготовлення товарів, виконання робіт і надання послуг для виконання роботодавцем нормативу працевлаштування інвалідів. При цьому на підприємствах громадських організацій інвалідів має працювати не менше 50 % інвалідів від середньооблікової чисельності штатних працівників за основним місцем роботи;

- ввести облік з коефіцієнтом 2 виконання зазначеного нормативу працевлаштування для всіх інвалідів I та II груп внаслідок психічного розладу, тобто запровадити диференційований підхід щодо праці інвалідів з урахуванням ступеня втрати здоров'я;

- надати дотації роботодавцям на створення звичайних робочих місць для інвалідів, а не лише спеціальних. Це обумовлено більш високою потребою інвалідів у звичайних робочих місцях;

- надавати підприємствам громадських організацій інвалідів цільові позики і дотації на загальних підставах як для звичайних роботодавців;

- за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів виплачувати компенсацію фактичних витрат на сплату ЄСВ за відповідну особу. Така компенсація виплачується не більше одного року і в разі працевлаштування на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки інвалідів, які зареєстровані у встановленому порядку як безробітні і яким відповідно до законодавства не призначається допомога з безробіття.

Як зазначають автори законопроекту, його прийняття забезпечить на належному рівні реалізацію особами з інвалідністю свого права на працю.

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються Мінсоцполітики України протягом місяця з дня оприлюднення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю