Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Трудовий кодекс може бути прийнято до липня

  • 15 січня 2015
  • 70

Новий Трудовий кодекс може бути прийнято до липня. Таку позицію висловив Міністр соціальної політики Павло Резенко під час наради з фахівцями Мінсоцполітики щодо реформування трудового законодавства

Новий Трудовий кодекс може бути прийнято до липня. Таку позицію висловив Міністр соціальної політики Павло Резенко під час наради з фахівцями Мінсоцполітики щодо реформування трудового законодавства.

На думку Міністра новий Трудовий кодекс повинен кодифікувати чинне законодавство і систематизувати його, сприяти залученню західних інвесторів та забезпечити захист соціальних прав працівників.

«Зобов’язання ухвалити Трудовий кодекс є в Коаліційній угоді та Програмі діяльності Уряду. Тому ми маємо підтримку. Є всі можливості для швидкого руху у цьому напрямку», — зазначив міністр. За його словами, ухвалення в цілому Трудового кодексу до липня є реальним. «Звичайно, відразу Трудовий кодекс вступити в дію не зможе. Необхідний перехідний період. Потрібен час, щоб суспільство звикло до нових правил, і для організації процесу на рівні підприємств. Для цього потрібно щонайменше півроку», — наголосив Павло Розенко.

Крім того, Міністр дав доручення проаналізувати вже зареєстрований у Верховній Раді України законопроект Трудового кодексу та опрацювати узгодження положень з проектом Трудового кодексу, розробленого Мінсоцполітики.

«Необхідно опрацювати це питання з Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Ми повинні вийти зі спільною позицією. Міністерство соціальної політики готове конструктивно працювати задля прийняття європейського Трудового кодексу», — резюмував Павло Розенко.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю