text
Кадровик01

Набули чинності примірні штатні нормативи центру первинної медичної допомоги

  • 14 січня 2015
  • 430

З 1 січня 2015 року набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів» від 21.08.2014 № 585

З 1 січня 2015 року набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів» від 21.08.2014 № 585 (далі — Наказ № 585).

На виконання частини другої статті 35-1 Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII, відповідно до якої надання первинної медичної допомоги забезпечують центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, які є закладами охорони здоров’я, а також лікарі загальної практики — сімейні лікарі, які провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи — підприємці та можуть перебувати з цими закладами охорони здоров’я у цивільно-правових відносинах, а також з метою забезпечення подальшого формування мережі закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, затверджено Примірні штатні нормативи центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів (далі — Примірні штатні нормативи).

У подальшій роботі структурні підрозділи з питань охорони здоров’я зможуть орієнтуватися на Примірні штатні нормативи при формуванні та затвердженні штатних розкладів закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу.

Наказом № 585 скасовано дію наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.02.2012 № 129 «Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон