Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Військовий збір: строки подовжуються, об’єкт оподаткування з 1 січня змінено

  • 8 січня 2015
  • 107

Із 01.01.2015 утримання військового збору буде проводитись до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Водночас об’єктом оподаткування збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України, тобто ті доходи, які оподатковуються ПДФО

Із 01.01.2015 утримання військового збору буде проводитись до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Водночас об’єктом оподаткування збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України, тобто ті доходи, які оподатковуються ПДФО.

Відповідні зміни до п. 16-1 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ внесені Законом України від 28.12.2014 № 71-VIII «Про внесення змін у Податковий кодекс України та деякі законодавчі акти України щодо податкової реформи».

Таким чином, військовий збір буде стягуватися до тих пір, поки Верховна Рада України не прийме рішення про те, що реформа Збройних Сил нарешті завершена.

Водночас об'єктом обкладення військовим збором тепер є всі доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Тобто об'єкти оподаткування військовим збором і податком на доходи фізичних осіб тепер збігаються. З одного боку, сплачувати військовий збір тепер доведеться зі всіх оподатковуваних доходів. З іншого - припиняться суперечки про те, які доходи оподатковуються військовим збором, а які - ні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю