Уряд вирішив захистити права працівників, які відмовляються від встановлення випробування при прийнятті на роботу

6 січня 2015
157
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо випробування при прийнятті на роботу)» (реєстр. № 1639 від 26.12.2014)

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо випробування при прийнятті на роботу)» (реєстр. № 1639 від 26.12.2014).

Законопроект має на меті встановити додатковий захист для реалізації конституційного права на працю, зокрема, для осіб, які пройшли стажування під час прийняття на роботу з відривом від основної роботи; вагітних жінок, працівників із сімейними обов’язками, які мають дітей віком до трьох років; осіб, із якими укладається строковий трудовий договір.

Проектом Закону України передбачається врегулювати питання щодо:

  • доповнення переліку осіб, на яких не поширюється норма щодо встановлення випробування при прийнятті на роботу;
  • попередження працівника про те, що трудовий договір з ним буде розірвано у зв’язку з тим, що він не витримав випробування;
  • продовження строку випробування на весь період, коли працівник був відсутній на роботі, незалежно від причин відсутності;
  • віднесення звільнення працівника у зв’язку з незадовільним результатом випробування до підстав звільнення з ініціативи роботодавця (ст. 40 КЗпП).
logo