Пенсійний фонд України визначив пріоритети діяльності у 2015 році

30 грудня 2014 237
26 грудня, під час наради з начальниками головних управлінь Фонду в областях та м. Києві, Голова правління Пенсійного фонду України визначив пріоритети діяльності, які дозволять у наступному році піднести роботу відомства на новий рівень

26 грудня, під час наради з начальниками головних управлінь Фонду в областях та м. Києві, Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний визначив пріоритети діяльності, які дозволять у наступному році піднести роботу відомства на новий рівень.

За словами очільника Фонду, вектор розвитку соціальної сфери держави визначено у Коаліційній угоді, програмі діяльності Уряду. Серед пріоритетів роботи Фонду в наступному році він назвав впровадження єдиних принципів у пенсійному забезпеченні, які забезпечать рівність громадян і справедливість у призначенні пенсій, а також створення організаційно-технічної бази для запровадження накопичувальної пенсійної системи.

На думку Голови правляння ПФУ, створення в Україні накопичувальної системи дозволить зменшити навантаження на існуючу солідарну систему. Найближчим часом буде законодавчо визначено модель накопичувальної системи, що дозволить не розтягувати процес на роки.

Ще один пріоритет – наповнення бюджету Пенсійного фонду України, необхідною передумовою якого Голова правління Пенсійного фонду вважає легалізацію заробітних плат. Законодавчі кроки до врегулювання цих важливих для суспільства процесів щойно зроблено Верховною Радою України.

Також на часі – підвищення якості обслуговування громадян в органах ПФУ і подолання технологічної відсталості в організації пенсійного забезпечення. За нинішнього рівня розвитку інформаційних технологій  потрібно максимально спростити процедури і максимально позбавити людей необхідності ходити до управлінь Пенсійного фонду, нести документи, довідки.

У перспективі, вважає очільник Фонду, кожен громадянин зможе вирішувати свої пенсійні питання в управлінні Фонду будь-якого міста чи району, незалежно від свого місця проживання. Цьому слугуватиме електронна система пенсійних справ, в тому числі архівних, до створення якої фахівці Пенсійного фонду України візьмуться вже 2015 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору