Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Новий Закон «Про державну службу» знову відтермінували на рік

  • 29 грудня 2014
  • 184

Верховна Рада України знову відклала на рік – до 1 січня 2016 року – набрання чинності новим Законом «Про державну службу». 29 грудня 2014 року ухвалений ВР Закон про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо відтермінування набрання чинності) передано на підпис Президенту України

Верховна Рада України знову відклала на рік – до 1 січня 2016 року – набрання чинності новим Законом «Про державну службу». 29 грудня 2014 року ухвалений ВР Закон про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо відтермінування набрання чинності) передано на підпис Президенту України.

З історії питання

Нову редакцію Закону України «Про державну службу» за реєстраційним № 4050-VI було ухвалено Верховною Радою України 17 листопада 2011 року та підписано Президентом України 10 січня 2012 року. Закон мав набрати чинності з 1 січня 2013 року.

Водночас, набрання чинності неодноразово відкладали, адже реалізація нової редакції Закону про держслужбу потребувала збільшення видатків з державного бюджету на оплату праці державних службовців (близько 30 млрд.грн).

Положеннями Коаліційної угоди (Розділ VII Децентралізація та реформа публічної адміністрації) передбачено концептуальні  зміни до Закону України «Про державну службу», якими має бути визначено  деполітизацію та професіоналізацію державної служби, уніфікацію розмірів заробітних плат державних службовців відповідно до категорій і залежно від рівня відповідальності, складності роботи та компетенцій, що вимагаються.

Крім того, одночасно зі змінами до законодавства про державну службу, протягом І кварталу 2015 року передбачається, зокрема:

-              прийняття нової редакції Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування», що ґрунтується на європейських принципах публічної служби;

-              здійснення функціонального аналізу і організаційної реструктуризації (оптимізації) органів державної влади та органів місцевого самоврядування, скорочення чисельності державних службовців, оптимізації витрат на забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування.        

Отже, маючи на меті необхідність належного та системного реформування системи державного управління шляхом прийняття нової редакції Закону України «Про державну службу» та нової редакції закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» депутати прийняли рішення щодо відтермінування ще на один рік набрання чинності новим Законом України «Про державну службу».

 

Підготовлено експертами експертно-правової системи Експертус: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю