Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

20 січня розпочнеться нова хвиля мобілізації

  • 24 грудня 2014
  • 85

На зустрічах із представниками іноземних та українських ЗМІ вже з вуст багатьох представників влади прозвучала новина про нові хвилі мобілізації, заплановані на перше півріччя 2015 року. Вочевидь, військовий конфлікт мирним шляхом врегульовувати не планується

На зустрічах із представниками іноземних та українських ЗМІ вже з вуст багатьох представників влади прозвучала новина про нові хвилі мобілізації, заплановані на перше півріччя 2015 року. Вочевидь, військовий конфлікт мирним шляхом врегульовувати не планується.

Планується, що 20 січня 2015 року почнеться четверта хвиля мобілізації, що триватиме 90 днів, в квітні та червні планується оголошення часткової мобілізації тривалістю 60 днів кожна.

За словами секретаря РНБО, Олександра Турчинова, не має бути так, що одні й ті самі люди несуть обов’язок із захисту країни, інші у цей час спостерігають за подіями по телевізору. Абсолютно очевидно, що військовослужбовці, які майже рік проходять військову службу, потребують ротації, але непокоїть той факт, що мобілізація запланована на найближчі півроку, а про перемовини щодо мирного врегулювання конфлікту не йдеться.

Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак також обґрунтовує необхідність проведення мобілізації потребою заміни особового складу, який вже тривалий час несе службу, та створення міцного резерву. За словами Міністра оборони України до мобілізації будуть залучатися перш за все військовослужбовці запасу, адже армії потрібен добре навчений резерв. Мобілізовані пройдуть обов’язкову підготовку на базах навчальних центрів Збройних Сил України. Навчання з різними категоріями мобілізованих триватиме 25 днів. Далі всі вони пройдуть бойове злагодження у складі підрозділів. «Тільки після закінчення навчання, забезпечення оснащенням, зброєю, технікою та амуніцією мобілізовані будуть відправлені для виконання завдань» — зазначив міністр.

Планується мобілізувати, у першу чергу, добровольців, які будуть проходити військову службу на умовах контракту. Призовників поки що в зону АТО направляти не планують.

 

Важливо

Мобілізаційні прогнози стануть реальністю після підписання відповідних Указів Президентом України та їх затвердження Верховної Радою України. Тільки після цього можна буде говорити про реальні строки та обсяги мобілізації.

До відома

З метою інформаційної підтримки роботодавців та працівників кадрових та юридичних служб Цифрове видавництво МЦФР запланувало проведення 2 лютого 2015 року семінару «МОБІЛІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ: від отримання повістки до демобілізації»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю