Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Україну очікують ще кілька етапів мобілізації

  • 19 грудня 2014
  • 43

Таку заяву зробив на брифінгу секретар РНБО Олександр Турчинов

За словами О. Турчинова планується декілька етапів мобілізації, за рахунок якої буде оновлено потужний 100-тисячний резерв. Цей резерв буде закріплений за військовими частинами та в умовах необхідності, в умовах воєнного часу негайно стане у стрій і буде захищати країну.

Для тих, хто вже воює на сході України, буде проведена часткова ротація.

До відома:

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону «Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» щодо запровадження граничного терміну перебування в районі проведення антитерористичної операції, особами залученими до її проведення та надання таким особам відпочинку» (реєстр. № 1276 від 08.12.2014). Проектом пропонується встановити, що перебування в районі проведення антитерористичної операції працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та інших осіб, залучених до її проведення, дозволяється не більше 45 діб. За кожних 24 години перебування зазначеними особами в районі проведення антитерористичної операції, таким особам надається 12 годин відпочинку за межами району проведення антитерористичної операції. Відпочинок надається зі збігом 45 діб, після першої доби перебування в районі проведення антитерористичної операції. Працівники правоохоронних органів, військовослужбовці та інші особи, яким надається відпочинок, замінюються особами, визначеними керівником Антитерористичного центру.


Секретар РНБО також підкреслив, що, незважаючи на економію фінансів, держава не може економити на Збройних силах, Національній гвардії, обороні. Україна потребує серйозного переоснащення. Погане озброєння стало причиною великих втрат.

Крім того, він заявив, що в разі необхідності в Україні буде введено військовий стан.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю