Україну очікують ще кілька етапів мобілізації

19 грудня 2014
60
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Таку заяву зробив на брифінгу секретар РНБО Олександр Турчинов

За словами О. Турчинова планується декілька етапів мобілізації, за рахунок якої буде оновлено потужний 100-тисячний резерв. Цей резерв буде закріплений за військовими частинами та в умовах необхідності, в умовах воєнного часу негайно стане у стрій і буде захищати країну.

Для тих, хто вже воює на сході України, буде проведена часткова ротація.

До відома:

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону «Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» щодо запровадження граничного терміну перебування в районі проведення антитерористичної операції, особами залученими до її проведення та надання таким особам відпочинку» (реєстр. № 1276 від 08.12.2014). Проектом пропонується встановити, що перебування в районі проведення антитерористичної операції працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та інших осіб, залучених до її проведення, дозволяється не більше 45 діб. За кожних 24 години перебування зазначеними особами в районі проведення антитерористичної операції, таким особам надається 12 годин відпочинку за межами району проведення антитерористичної операції. Відпочинок надається зі збігом 45 діб, після першої доби перебування в районі проведення антитерористичної операції. Працівники правоохоронних органів, військовослужбовці та інші особи, яким надається відпочинок, замінюються особами, визначеними керівником Антитерористичного центру.


Секретар РНБО також підкреслив, що, незважаючи на економію фінансів, держава не може економити на Збройних силах, Національній гвардії, обороні. Україна потребує серйозного переоснащення. Погане озброєння стало причиною великих втрат.

Крім того, він заявив, що в разі необхідності в Україні буде введено військовий стан.

logo