Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Внесено зміни до порядку організації проведення спецперевірки щодо осіб, які претендують на посади державних службовців

  • 19 грудня 2014
  • 440

Указом Президента України від 16.12.2014 № 933/2014, який набув чинності 17.12.2014, внесено зміни до Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого указом Президента від 25.01.2012 № 33/2012

Указом Президента України від 16.12.2014 № 933/2014, який набув чинності 17.12.2014,  внесено зміни до Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого указом Президента від 25.01.2012 № 33/2012 (далі — Порядок).

Відтепер спеціальну перевірку за Порядком не проходитимуть громадяни, які призиваються на військову службу за призовом осіб офіцерського складу та на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або залучаються до виконання обов’язків за посадами, передбаченими штатами воєнного часу. Спеціальна перевірка відомостей при прийнятті на військові посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків, для доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань військовослужбовцями у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці України, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану буде здійснюватися з урахуванням вимог частини четвертої статті 20 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 № 2232-XII.

Для цілей Порядку не вважатиметься призначенням на посаду:

  • призначення особи, яка перебуває на посаді в органі державної влади (державному органі), на ту саму посаду за умови відсутності перерви у роботі при такому призначенні;
  • призначення особи, яка перебуває на посаді в органі державної влади (державному органі), на посаду до цього ж органу або іншого органу державної влади (державного органу), що здійснюється в порядку просування по службі.

Спеціальна перевірка проводиться за письмовою згодою кандидата, яка подається разом із заявою про призначення. Якщо кандидат претендує на посаду, щодо якої здійснюються заходи з очищення влади (люстрації) відповідно до Закону України «Про очищення влади» від 16.09.2014 № 1682-VII (далі — Закон про очищення влади), разом із заявою про призначення він також буде подавати письмову згоду на проведення перевірки, передбаченої цим законом, що додаватиметься до запиту про проведення перевірки.

Відповідно до порядку кандидат, стосовно якого спеціальна перевірка вже проводилася, при призначенні, в порядку переведення на посаду до іншого органу державної влади (державного органу), органу місцевого самоврядування письмово повідомляє про це відповідний орган разом із поданням заяви про призначення. Орган, на посаду, у якому претендує кандидат, не пізніше наступного робочого дня відсилатиме запит про надання копії довідки про результати спеціальної перевірки не за останнім місцем роботи кандидата на посаду, а за місцем його роботи (служби), де востаннє проводилася спеціальна перевірка.

На Міністерство юстиції України додатково покладено обов’язок із проведення спеціальної перевірки щодо наявності у Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону про очищення влади, відомостей про кандидата.

Орган, що проводить перевірку, відтепер зобов’язаний надати інформацію, яка міститиме висновок щодо того, чи є відомості, що стали предметом перевірки, достовірними або недостовірними та чи перешкоджають або не перешкоджають ці відомості зайняттю претендентом відповідної посади.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю