Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

До державної служби мають намір залучати висококваліфікованих фахівців на тимчасовій основі

  • 9 грудня 2014
  • 92

Національна рада реформ подала проект Закону України «Про залучення до державної служби на тимчасовій основі висококваліфікованих фахівців без додаткового навантаження на бюджет» від 20.11.2014

Національна рада реформ подала проект Закону України «Про залучення до державної служби на тимчасовій основі висококваліфікованих фахівців без додаткового навантаження на бюджет» від 20.11.2014 (далі — Законопроект).

Законопроект визначає засади залучення до здійснення професійної діяльності на тимчасовій основі висококваліфікованих фахівців, у т. ч. працівників юридичних осіб приватного права, на посади державних службовців з метою забезпечення реалізації невідкладних заходів із створення сучасної, ефективної системи державного управління.

Здійснення такої професійної діяльності передбачається через утворення публічних благодійних організацій (Уповноважені фонди) відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» від 05.07.2012 № 5073-VI. Саме Уповноважені фонди в порядку тимчасового залучення визначатимуть кандидатур для заміщення вакантних посад державних службовців.

До тимчасового залучення, яке здійснюється виключно на конкурсній основі, можуть бути допущені особи на посади другої–сьомої категорій згідно з Законом України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII (далі — Закон № 3723), які:

  • є громадянами України;
  • досягли віку 26 років;
  • мають повну вищу освіту та стаж роботи або займаються підприємницькою діяльністю не менше п’яти років за спеціальністю та/або у сфері, що визначена Уповноваженим фондом і погоджена державним роботодавцем для відповідної посади;
  • подали до Уповноваженого фонду декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, визначеною Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VI.
  • відповідають іншим вимогам, встановленим Законопроектом.

Процедура, передбачена цим Законопроектом, розрахована на 2 роки і має обмежену сферу застосування: не може застосовуватись щодо посад у судах та їх апаратах, органах прокуратури, правоохоронних органах, військових формуваннях, органах доходів і зборів. Крім того до громадян, які тимчасово залучені до державної служби, не застосовуються положення статей 36, 37, 371 Закону № 3723.

До відома

Законопроектом запропоновано низку змін до законодавства України, зокрема:

  • до статті 1 Закону № 3723 про те, що державна служба оплачуватиметься не лише за рахунок коштів державних, а й коштів благодійних організацій;
  • до статті 9 Закону № 3723 мають намір додати частину, якою передбачити, що Законопроектом встановлюються особливості прийняття на державну службу та її проходження.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю