СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Кабміну можуть встановити строки затвердження розмірів посадових окладів працівникам бюджетної сфери

  • 8 грудня 2014
  • 79

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення зміни до Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (щодо встановлення строку для затвердження розмірів посадових окладів (тарифних ставок) для працівників бюджетної сфери)» від 01.12.2014 № 1126

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення зміни до Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (щодо встановлення строку для затвердження розмірів посадових окладів (тарифних ставок) для працівників бюджетної сфери)» від 01.12.2014 № 1126 (далі — Законопроект).

Задля уникнення порушень соціально-економічних прав і законних інтересів працівників бюджетної сфери, недопущення зростання соціальної напруги в колективах бюджетних організацій, зокрема, серед працівників освіти, науки, охорони здоров’я та культури на розгляд Верховної Ради подано Законопроект, яким передбачається встановлення строку виконання Кабінетом Міністрів України повноважень, передбачених чинним законодавством, щодо встановлення розмірів посадових окладів працівників установ та організацій, що фінансуються з бюджету, на 2015 рік і наступні роки.

Так, Розділ VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України пропонується доповнити пунктом 17, яким передбачити, що Кабінет Міністрів України щорічно протягом чотирнадцяти календарних днів після набрання чинності Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік затверджуватиме розміри посадових окладів (тарифних ставок) для штатного розпису працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, у т. ч. розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду.

До відома

Проведення політики у сферах праці та зайнятості населення забезпечує Кабінет Міністрів України (пункт 3 частини першої статті 116 Конституції України). Зокрема, частиною другою статті 8 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР передбачено, що умови розміру оплати праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, визначаються Кабінетом Міністрів України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю