СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

При зміні надбавок працюючим держслужбовцям пенсію не перераховують

  • 3 грудня 2014
  • 96

Міністерство соціальної політики України в листі від 13.08.14 № 899/039/97-14 роз'яснило умови перерахунку пенсій держслужбовців

Міністерство соціальної політики України в листі від 13.08.14 № 899/039/97-14 роз'яснило умови перерахунку пенсій держслужбовців.

Частиною 1 ст. 371 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII (далі — Закон) визначено, що у разі підвищення розміру зарплати працюючим держслужбовцям, а також у зв'язку з набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій.

Порядок проведення такого перерахунку визначено постановою Кабміну «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» від 31.05.2000 № 865. Відповідно до зазначеної постанови, перерахунок пенсій здійснюється у випадку підвищення розміру зарплати працюючим держслужбовцям відповідно до рішень Кабміну (для службовців НБУ — відповідно до рішень його Правління) з місяця підвищення розміру зарплати працюючого держслужбовця.

Водночас цей Порядок застосовується як для пенсіонерів, які на момент перерахунку пенсій продовжують працювати, так і для непрацюючих пенсіонерів.

У ст. 33 Закону зазначено, що умови оплати праці держслужбовцям, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабміном.

Оскільки на державному рівні змін умов оплати праці державних службовців не відбулося, підстав для перерахунку пенсій за викладеними в листі обставинам немає.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю