При зміні надбавок працюючим держслужбовцям пенсію не перераховують

3 грудня 2014 94
Міністерство соціальної політики України в листі від 13.08.14 № 899/039/97-14 роз'яснило умови перерахунку пенсій держслужбовців

Міністерство соціальної політики України в листі від 13.08.14 № 899/039/97-14 роз'яснило умови перерахунку пенсій держслужбовців.

Частиною 1 ст. 371 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII (далі — Закон) визначено, що у разі підвищення розміру зарплати працюючим держслужбовцям, а також у зв'язку з набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій.

Порядок проведення такого перерахунку визначено постановою Кабміну «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» від 31.05.2000 № 865. Відповідно до зазначеної постанови, перерахунок пенсій здійснюється у випадку підвищення розміру зарплати працюючим держслужбовцям відповідно до рішень Кабміну (для службовців НБУ — відповідно до рішень його Правління) з місяця підвищення розміру зарплати працюючого держслужбовця.

Водночас цей Порядок застосовується як для пенсіонерів, які на момент перерахунку пенсій продовжують працювати, так і для непрацюючих пенсіонерів.

У ст. 33 Закону зазначено, що умови оплати праці держслужбовцям, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабміном.

Оскільки на державному рівні змін умов оплати праці державних службовців не відбулося, підстав для перерахунку пенсій за викладеними в листі обставинам немає.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору