СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014: головна подія кадрового року

  • 3 грудня 2014
  • 66

Головною подією 2014 року у житті кадрової спільноти працівники кадрових служб назвали Всеукраїнський Кадровий Конгрес, проведений з ініціативи професійного журналу «Кадровик-01» та експертно-правової системи «Expertus: Кадри»

Головною подією 2014 року у житті кадрової спільноти працівники кадрових служб назвали Всеукраїнський Кадровий Конгрес, проведений з ініціативи професійного журналу «Кадровик-01» та експертно-правової системи «Expertus: Кадри».

Унікальний освітній захід, спрямований на зростання професійної компетентності та кваліфікованості, обізнаності із законодавчими новаціями, зібрав понад дві тисячі спеціалістів кадрових служб у Харкові, Одесі, Києві та Львові.

Конгрес поєднав у собі як урочисті заходи, так і освітні.

Учасників Всеукраїнського Кадрового Конгресу у Києві привітав Василь Васильович КОСТИЦЬКИЙ, голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, заслужений юрист України, член-кореспондент Академії правових наук України. Виступ одного з найшанованіших правознавців України був присвячений етичним засадам кадрової політики, необхідності розроблення Професійного етичного кодексу кадровика.

Особливо актуальними в контексті сьогодення були лекції та роз’яснення Ірини ІВАНЧЕНКО, керівника тематичного напряму «МЦФЕР: Кадри», і Юлії ВИДИБОРЕЦЬ, головного редактора Об’єднаної кадрової редакції тематичного напряму «МЦФЕР: Кадри» (Цифрове видавництво МЦФЕР), щодо трудових відносин із працівниками, призваними на військову службу у зв’язку з мобілізацією, працевлаштування людей, які були змушені залишити свої домівки на Сході України і шукати допомоги, соціального захисту учасників АТО і переселенців, зокрема отримання статусу учасника бойових дій.

Ірина Іванченко розповідала учасникам форуму й про законодавчі зміни у сфері захисту персональних даних та необхідні дії з боку кадрових служб.

Найактивніших спеціалістів кадрової сфери було нагороджено почесними дипломами за високу професійну майстерність і невпинне прагнення до самовдосконалення.

Для команди тематичного напряму «МЦФЕР: Кадри» кожне місто, яке приймало Конгрес, виявилось особливим та залишило по собі теплі і приємні спогади.

Так, відкриття Конгресу у Львові розпочалося із тихого, але настільки щирого виконання гімну України, що перехоплювало подих. Багатосотенний зал співав дорогі серцю кожного українця слова, співав як одне ціле…

Харків’яни запам’ятались нам непідробною цікавістю та позитивними емоціями. А одесити були переповнені такою колосальною віддачею, що не помітити це було просто неможливо.

У Києві Конгрес зібрав понад 1000 кадровиків.

Усі учасники Конгресу долучилися до підписання звернення щодо запровадження в Україні професійного свята — Дня кадровика.

Організатори Всеукраїнського Кадрового Конгресу дякують усім за підтримку, небайдужість та за розділені з нами приємні години заходу.

 

Завантажити презентації лекцій шеф-редактора журналу «Кадровик-01» Ірини ІВАНЧЕНКО та головного редактора системи «Expertus: Кадри» Юлії ВИДИБОРЕЦЬ

Завжди з Вами

Команда МЦФЕР: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю