Громадська ініціатива від МЦФЕР: Кадри

11 березня 2016
68
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Самовіддана й натхненна праця напряму «МЦФЕР: Кадри» не залишилась непоміченою

Самовіддана й натхненна праця напряму «МЦФЕР: Кадри» не залишилась непоміченою.

За плідну роботу з поширення серед фахівців кадрової справи знань у сфері військового обліку та виконання військового обов’язку громадянами України експерти напряму «МЦФЕР: Кадри» нагороджені грамотою військового комісара Дніпровського районного у м. Києві військового комісаріату.

Публічні лекції Юлії ВИДИБОРЕЦЬ, головного експерта Об’єднаної кадрової редакції тематичного напряму «МЦФЕР: Кадри», та Ірини ІВАНЧЕНКО, керівника тематичного напряму «МЦФЕР: Кадри», прослухали понад 7 тис. спеціалістів кадрових служб у Харкові, Одесі, Києві, Львові, Полтаві, Вінниці, Дніпропетровську, Івано-Франківську та інших містах України.

Взаємодія з військовими комісаріатами, вручення повісток, гарантії працівникам, призваним на військову службу, особливості правовідносин з працівниками, що уклали контракт на проходження військової служби, — ці та багато інших питань докладно висвітлили наші експерти, які на сьогодні, без сумніву, є найдосвідченішими спеціалістами з питань військового обліку та трудових відносин з працівниками, що виконують військовий обов’язок.

Вітаємо колег!


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


logo