• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Визначено порядок надання статусу учасника бойових дій працівникам організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО

Визначено порядок надання статусу учасника бойових дій працівникам організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО

26 листопада 2014 431
Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у листі від 21.11.2014 роз’яснила порядок надання статусу учасника бойових дій працівникам підприємств, установ чи організацій (далі — організація), які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення

Для надання статусу учасника бойових дій працівникам організацій керівники цих організацій у місячний строк після завершення особами виконання завдань АТО в районах її проведення подають на міжвідомчу комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій (далі  —  міжвідомча комісія), утворену Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, на кожну особу окремо довідки (далі —  довідка) за формою згідно з додатком 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413 (далі — Порядок), та інші документи, які є підставою для надання особам статусу учасника бойових дій.

Підставою для надання статусу учасника бойових дій є документи про безпосереднє залучення до виконання завдань АТО в районах її проведення або направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в АТО в районах її проведення (витяги з наказів, розпоряджень, посвідчень про відрядження, книг нарядів, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень), а також документи, що були підставою для прийняття керівниками організацій рішення про направлення осіб у таке відрядження.

На розгляд міжвідомчої комісії виносяться матеріали, до яких на кожну особу долучені такі документи:

1. Довідка (оригінал) із зазначенням районів АТО, у яких особа брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

2. Витяг з наказу Антитерористичного центру при СБУ про залучення організації або окремих працівників до виконання завдань АТО в районах її проведення.

3. Інші документи із зазначених у пункті 4 Порядку, що підтверджують виконання завдань АТО в районах її проведення або направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в АТО в районах її проведення.

4. Заява особи про надання статусу учасника бойових дій із зазначенням місця її проживання.

5. Згода на збір та обробку персональних даних.

6. Копія сторінок 1 і 2 та розділу “Місце проживання” паспорта особи.

7. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера особі.

8. Інформаційна картка особи.

У посвідченнях про відрядження, маршрутних листах, товарно-транспортних накладних тощо відмітки про місце перебування особи у відрядженні (населений пункт, підпис та печатка) мають підтверджувати факт перебування особи безпосередньо в районах проведення АТО.

Копії документів, що надаються мають бути завірені підписом керівника організації та печаткою.

Надані відомості про особу будуть внесені до єдиного реєстру учасників АТО.

Працівникам організацій, яким за рішенням міжвідомчої комісії надано статус учасника бойових дій, посвідчення учасника бойових дій і відповідний нагрудний знак, видають органи соціального захисту населення за місцем їх реєстрації.

До відома

Підставою для надання передбачених законодавством пільг і компенсацій є саме посвідчення, що підтверджує статус учасника бойових дій.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалівУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!