Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Визначено порядок надання статусу учасника бойових дій працівникам організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО

  • 26 листопада 2014
  • 450

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у листі від 21.11.2014 роз’яснила порядок надання статусу учасника бойових дій працівникам підприємств, установ чи організацій (далі — організація), які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення

Для надання статусу учасника бойових дій працівникам організацій керівники цих організацій у місячний строк після завершення особами виконання завдань АТО в районах її проведення подають на міжвідомчу комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій (далі  —  міжвідомча комісія), утворену Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, на кожну особу окремо довідки (далі —  довідка) за формою згідно з додатком 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413 (далі — Порядок), та інші документи, які є підставою для надання особам статусу учасника бойових дій.

Підставою для надання статусу учасника бойових дій є документи про безпосереднє залучення до виконання завдань АТО в районах її проведення або направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в АТО в районах її проведення (витяги з наказів, розпоряджень, посвідчень про відрядження, книг нарядів, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень), а також документи, що були підставою для прийняття керівниками організацій рішення про направлення осіб у таке відрядження.

На розгляд міжвідомчої комісії виносяться матеріали, до яких на кожну особу долучені такі документи:

1. Довідка (оригінал) із зазначенням районів АТО, у яких особа брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

2. Витяг з наказу Антитерористичного центру при СБУ про залучення організації або окремих працівників до виконання завдань АТО в районах її проведення.

3. Інші документи із зазначених у пункті 4 Порядку, що підтверджують виконання завдань АТО в районах її проведення або направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в АТО в районах її проведення.

4. Заява особи про надання статусу учасника бойових дій із зазначенням місця її проживання.

5. Згода на збір та обробку персональних даних.

6. Копія сторінок 1 і 2 та розділу “Місце проживання” паспорта особи.

7. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера особі.

8. Інформаційна картка особи.

У посвідченнях про відрядження, маршрутних листах, товарно-транспортних накладних тощо відмітки про місце перебування особи у відрядженні (населений пункт, підпис та печатка) мають підтверджувати факт перебування особи безпосередньо в районах проведення АТО.

Копії документів, що надаються мають бути завірені підписом керівника організації та печаткою.

Надані відомості про особу будуть внесені до єдиного реєстру учасників АТО.

Працівникам організацій, яким за рішенням міжвідомчої комісії надано статус учасника бойових дій, посвідчення учасника бойових дій і відповідний нагрудний знак, видають органи соціального захисту населення за місцем їх реєстрації.

До відома

Підставою для надання передбачених законодавством пільг і компенсацій є саме посвідчення, що підтверджує статус учасника бойових дій.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю