Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Депутати підписали Коаліційну Угоду, спрямовану на захист прав і свобод громадян України

  • 25 листопада 2014
  • 74

Угодою передбачається проведення конституційної, антикорупційної, судової реформ, реформи системи органів правопорядку, виборчого законодавства, системи охорони здоров’я, житлової політики тощо

Коаліційна Угода (далі — Угода), підписана 21.11.2014 депутатами Верховної Ради України VIII скликання, спрямована на забезпечення обороноздатності України, відновлення економічного зростання, захист прав і свобод громадян, у тому числі законних інтересів кримськотатарського народу, усіх громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Криму і Севастополя, частин Луганської та Донецької областей (у тому числі тих, хто тимчасово виїхав із зазначених територій), і звільнення цих територій, визволення усіх громадян України, які залишаються в заручниками у терористів або перебувають у російському полоні.

Угода передбачає проведення реформ, націлених на досягнення європейської якості життя громадян України, подолання бідності, розбудову конкурентоспроможної економіки, сталого розвитку суспільства, встановлення сприятливих умов для ведення бізнесу, зниження безробіття та створення нових робочих місць, здобуття енергонезалежності, розвиток громадянського суспільства та гарантування свободи слова, боротьбу з корупцією та відновлення правосуддя, розвиток освіти і науки, культури та духовності. Основою реформ стане реалізація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Внаслідок проведення реформ системи національної безпеки та оборони реформування зазнають:

  • система національної безпеки та оборони (у т.ч. система мобілізаційної підготовки та мобілізації України з урахування особливостей збройної агресії в сучасних умовах)
  • Збройні Сили України (у т.ч. порядок грошового утримання військовослужбовців, фінансування будівництва житла для них);
  • оборонно-промисловий комплекс;
  • Національна гвардія України, Служба безпеки України;
  • державна політика щодо окупованих та тимчасово непідконтрольних територій.

Дії влади мають бути спрямовані на фактичне повернення Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до складу України, відновлення діяльності законних органів влади на всій території Донецької та Луганської областей, яка передбачає: всебічну протидію діяльності окупаційних влад Криму та Севастополя, а також незаконних терористичних угруповань, які діють на території Донецької і Луганської областей; подання міжнародних позовів проти Російської Федерації в інтересах держави Україна, підприємств державної та іншої форм власності та громадян України, що постраждали від окупації Криму та військових дій на території Донецької і Луганської областей; цільові програми підтримки різних населення на цих територіях, законодавче закріплення статусу вимушених переселенців тощо.

Угодою передбачається також проведення конституційної, антикорупційної, судової реформ, реформа системи органів правопорядку, виборчого законодавства, системи охорони здоров’я, житлової політики тощо. Низка положень Угоди спрямована на забезпечення прискореного економічного розвитку України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю