Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Президент підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

  • 20 листопада 2014
  • 116

Президент України підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», який був ухвалений Верховною Радою 20 жовтня. Закон передбачає надання статусу внутрішньо переміщених осіб громадянам України, які були змушені покинути свої домівки у зоні проведення АТО

Президент України підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі — Закон), який був ухвалений Верховною Радою 20 жовтня. Закон передбачає надання статусу внутрішньо переміщених осіб громадянам України, які були змушені покинути свої домівки у зоні проведення АТО.

За словами Президента, Закон прийнято з метою захисту та дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, повернення таких осіб до покинутого ними місця проживання в Україні та їх реінтеграції. Президент зазначив, що закон є важливим для 465 тисяч вимушених переселенців.

Законом визначено порядок взяття на облік переселенців, реєстрації їх місця проживання, що допоможе у забезпеченні реалізації прав внутрішньо переміщених осіб на зайнятість, пенсійне забезпечення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, соціальні послуги, освіту та інших прав, визначених у статтях 7-9 Закону.

Президент також повідомив, що Закон потребує доопрацювання, і як тільки запрацює нова Верховна Рада, до закону будуть внесені зміни з метою вирішення проблем: доступу до освіти, працевлаштування, розміщення, соціальних виплат, медичного забезпечення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю