• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Безпечна експлуатація резервних джерел електропостачання у листопадовому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)

Безпечна експлуатація резервних джерел електропостачання у листопадовому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)

18 листопада 2014 68
Читайте про організацію експлуатації резервних джерел електроживлення будівель загального призначення (автономних електростанцій напругою до 380 В), а також засобів сигналізації, пристроїв автоматики та телемеханіки засобів безпеки руху залізничного та авіаційного транспорту у листопадовому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)

Разом із похолоданням зросло споживання електроенергії. Це, в свою чергу, може призвести до аварій та відключення електропостачання. У таких випадках в роботу вступають резервні джерела електропостачання та автономні електростанції.   

Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014) підготував статтю, у якій розглянуто нормативні вимоги до організації експлуатації резервних джерел електроживлення будівель загального призначення (автономних електростанцій напругою до 380 В), а також засобів сигналізації, пристроїв автоматики та телемеханіки засобів безпеки руху залізничного та авіаційного транспорту.


Читайте у листопадовому номері журналу № 11/2014 про:

  • умови праці водіїв автотранспорту;
  • атестацію робочих місць за умовами праці у закладах охорони здоров’я, яка має свої особливості, оскільки для окремих категорій працівників вона проводиться комісійно. Стаття з прикладами оформлення документів стане знахідкою для закладів охорони здоров’я, адже в ній зазначені усі робочі місця, для яких необхідно провести атестацію
  • листи міністерств щодо використання нової Гігієнічної класифікації праці;
  • варіант посадової інструкції головного механіка, який є відповідальною особою за засоби виробництва, які не є об’єктом енергетики;
  • можливість виправлення причини непрацездатності у листку непраце­здатності.

Разом із листопадовим номером журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» читачі, які передплатили видання на II півріччя 2014 цього року або весь 2014 рік, отримали корисний подарунок Журнал реєстрації приписів служби охорони праці на підприємстві. Нормативними актами не встановлено форми цього журналу, тож редакція розробила цю форму та надіслала запити до органів Держгірпромнагляду про можливість її використання. Таку форму можна застосовувати на підприємстві згідно з листами-відповідями від Держгірпромнагляду, які опубліковано у Довіднику № 09/2014.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)>>>Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення