Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Яка робоча сила буде потрібна Україні на 2015–2018 роки

  • 12 листопада 2014
  • 69

Мінекономрозвитку підготувало середньостроковий прогноз обсягів потреби у робочій силі у розрізі видів економічної діяльності та професійних груп на 2015–2018 роки

Ринок праці завжди динамічно розвивається, тож важливим питанням сьогодення є працевлаштування людей та професійна орієнтація на майбутнє, яка базується на аналізі потреби у професіоналах, фахівцях, а також робітничих кадрах. Отже, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало середньостроковий прогноз обсягів потреби у робочій силі у розрізі видів економічної діяльності та професійних груп на 2015–2018 роки.

У процесі підготовки прогнозу проаналізована ситуація на ринку праці, визначено професії, на які буде попит. Ця інформація враховуватиметься при формуванні державного замовлення на підготовку фахівців і стане корисною для роботодавців і здобувачів вакансій.

За розрахунками уряду, найбільшою буде потреба в найпростіших професіях у сільському господарстві, торгівлі та сфері послуг. Об’єктивним є зростання попиту на продавців і демонстраторів. Також спостерігатиметься попит на робітничі професії, зокрема, будуть потрібні робітники на будівництві, у транспортній галузі, у сфері видобутку корисних копалин. Залишатиметься потреба у водіях і робітниках із обслуговування пересувної техніки та працівниках, які надають персональні й захисні послуги.

За розрахунками Міністерства, подальший розвиток економіки потребуватиме інженерних кадрів, професіоналів у галузі фізичних, математичних і технічних наук. Згідно з прогнозом, активно розвиватиметься сфера інформації та телекомунікації, зросте потреба у фахівцях IT-сектору. Окрім того, адаптація вітчизняних підприємств до стандартів ЄС викличе додаткову потребу у робітниках металургійних і машинобудівних професій.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю