Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Затверджено перелік населених пунктів, у яких проходила АТО

  • 3 листопада 2014
  • 170

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 30.10.2014 № 1053-р затвердив перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція. До переліку увійшли населені пункти з Донецької, Луганської та Харківської областей

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 30.10.2014 № 1053-р затвердив перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція (далі — АТО). До переліку увійшли населені пункти з Донецької, Луганської та Харківської областей.

Водночас перелік може бути уточнено: Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони за участю Служби безпеки у п’ятиденний строк з дня закінчення антитерористичної операції доручено внести на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції про внесення змін до переліку, з метою визначення остаточного переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася АТО.

ДО ВІДОМА

Особам, які проживають або переселилися у період з 14.04.2014 з населених пунктів із затвердженого переліку, банки не нараховують пеню та штраф на основну суму кредиту.

На час проведення антитерористичної операції забороняється нарахування пені та/або штрафів на основну суму заборгованості із зобов’язань за кредитними договорами та договорами позики з 14 квітня 2014 року громадянам України, які зареєстровані та постійно проживають або переселилися у період з 14 квітня 2014 року з населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, а також юридичним особам та фізичним особам — підприємцям, що провадять (провадили) свою господарську діяльність на території населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція (ст. 2 Закон3 України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII; далі — Закон № 1669).

Банки та інші фінансові установи, а також кредитори зобов’язані скасувати зазначеним у статті 2 Закону № 1669 особам пеню та/або штрафи, нараховані на основну суму заборгованості із зобов’язань за кредитними договорами і договорами позики у період проведення антитерористичної операції.

Для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території АТО, ліцензії та дозвільні документи є чинними на увесь період проведення АТО (відповідно до статті 5 Закону № 1669).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю