Затверджено перелік населених пунктів, у яких проходила АТО

3 листопада 2014 162
Кабінет Міністрів України розпорядженням від 30.10.2014 № 1053-р затвердив перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція. До переліку увійшли населені пункти з Донецької, Луганської та Харківської областей

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 30.10.2014 № 1053-р затвердив перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція (далі — АТО). До переліку увійшли населені пункти з Донецької, Луганської та Харківської областей.

Водночас перелік може бути уточнено: Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони за участю Служби безпеки у п’ятиденний строк з дня закінчення антитерористичної операції доручено внести на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції про внесення змін до переліку, з метою визначення остаточного переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася АТО.

ДО ВІДОМА

Особам, які проживають або переселилися у період з 14.04.2014 з населених пунктів із затвердженого переліку, банки не нараховують пеню та штраф на основну суму кредиту.

На час проведення антитерористичної операції забороняється нарахування пені та/або штрафів на основну суму заборгованості із зобов’язань за кредитними договорами та договорами позики з 14 квітня 2014 року громадянам України, які зареєстровані та постійно проживають або переселилися у період з 14 квітня 2014 року з населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, а також юридичним особам та фізичним особам — підприємцям, що провадять (провадили) свою господарську діяльність на території населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція (ст. 2 Закон3 України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII; далі — Закон № 1669).

Банки та інші фінансові установи, а також кредитори зобов’язані скасувати зазначеним у статті 2 Закону № 1669 особам пеню та/або штрафи, нараховані на основну суму заборгованості із зобов’язань за кредитними договорами і договорами позики у період проведення антитерористичної операції.

Для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території АТО, ліцензії та дозвільні документи є чинними на увесь період проведення АТО (відповідно до статті 5 Закону № 1669).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору