Кадровик01

Чи повідомляти сумісника про закінчення строкового трудового договору

  • 26 березня 2019
  • 459

Запитання

Коли потрібно попередити про звільнення працівника, що обіймає «декретну» посаду за сумісництвом, якщо основний працівник достроково виходить із відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?

Відповідь

Права та обов’язки працівника-сумісника регламентує трудове законодавство України.

У випадку, коли сумісник працює за строковим трудовим договором, закінчення якого визначено фактичним виходом працівниці із відпустки для догляду за дитиною, то трудовий договір розривається на підставі пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України.

8 міфів про роботу сумісників — зруйновано!

Оскільки строк звільнення зазначений у трудовому договорі, роботодавець не зобов’язаний додатково попереджати або інформувати про це в інший спосіб працівника-сумісника. Днем звільнення буде день, що передує даті виходу працівниці з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон