Строки увільнення від роботи у зв’язку з виконанням обов’язків, пов’язаних із призовом на строкову військову службу

22 квітня 2019
8055
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Як у наказі визначити період увільнення працівника для виконання ним обов’язків, пов’язаних із призовом на строкову військову службу?

Відповідь

У повістці військового комісаріату фіксують дату явки на призовну дільницю, а не період проходження призовної комісії. Форма повістки встановлена додатком 15 до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою КМУ від 21.03.2002 № 352. Тож в цьому випадку у Наказі про увільнення від роботи не визначають конкретних дат увільнення (з ________ по ________).

Період проходження призовної комісії може різнитися в кожному окремому випадку.

Попередьте працівника,

що він має отримати довідку або відмітку на повістці про час перебування у військовому комісаріаті, щоб підтвердити як факт виконання ним військового обов’язку, так і підстави для збереження середнього заробітку за всі дні відсутності.

Після проходження працівником призовної комісії видайте наказ про вихід на роботу із зазначенням дати, з якої працівник приступає до виконання посадових обов’язків.