Кадровик01

Оплата навчальної відпустки

  • 6 травня 2019
  • 276

Запитання

Чи враховують й оплачують святкові та неробочі дні, що припадають на період навчальної відпустки?

Відповідь

Так, ураховують та оплачують.

Відповідно до статей 5 та 18-1 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) святкові і неробочі дні не враховуються до тривалості:

  • щорічних відпусток (ст. 6, 7, 8 Закону про відпустки);
  • додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — інваліда з дитинства підгрупи А І групи (ст. 19 Закону про відпустки);
  • одноразової оплачуваної відпустки у зв’язку з усиновленням дитини (ст. 18-1 Закону про відпустки).

При обчисленні тривалості інших видів відпусток (у т. ч. у зв’язку з навчанням) святкові і неробочі дні враховують як звичайні календарні дні й оплачують за правилами, визначеними пунктом 7 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 № 100.

Оплата навчальної відпусткиСКАЧАТИ зразок

Більше інформації за темою знайдете у консультації Навчальна відпустка: оформлення і підстави для надання ➤➤➤

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон