Випробування працівнику, прийнятому на місце призваного на строкову військову службу

13 травня 2019
480
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна встановити випробування працівнику, прийнятому на місце призваного на строкову військову службу?

Відповідь

Випробування можна встановити тільки працівнику, прийнятому на час строкової військової служби призваного, що не має ступеня вищої освіти спеціаліста або магістра.

Призовники, які мають ступінь вищої освіти спеціаліста або магістра, служитимуть до 12 місяців. Випробування не встановлюють особам, з якими укладають трудовий договір строком до 12 місяців (ст. 26 КЗпП).

Якщо строк служби призваного працівника становитиме до 18 місяців, роботодавець може домовитися з працівником про укладення трудового договору з випробуванням.