Кадровик01

Дисциплінарне стягнення без підпису у посадовій інструкції

  • 23 травня 2019
  • 196

Запитання

Які дисциплінарні стягнення можна застосувати до головного бухгалтера, якщо посадова інструкція не підписана?

Відповідь

До початку роботи за укладеним трудовим договором власник або уповноважений ним орган зобов’язаний роз’яснити працівнику його права та обов’язки відповідно до ст. 29 КЗпП. 

Обов’язки, права та відповідальність працівника закріплюють в посадовій (робочій) інструкції (ч. 2 п. 6 Загальних положень Випуску 1 ДКХП).

За порушення трудової дисципліни до працівника можна застосувати тільки один із заходів стягнення: догану або звільнення (ст. 147 КЗпП).

5 правил застосування та документування догани

Звільнення у разі систематичного невиконання працівником без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку, за п. 3 ст. 40 КЗпП можливе, якщо до працівника раніше застосовано заходи дисциплінарного стягнення. 

У запитанні вказано, що головного бухгалтера не ознайомили з посадовою інструкцією під підпис. Роботодавець не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором (ст. 31 КЗпП).

Якщо працівник оскаржить накладене на нього дисциплінарне стягнення, у т. ч. і звільнення за п. 3 ст. 40 КЗпП, роботодавцю в суді доведеться відстоювати свою правоту, не маючи документального підтвердження щодо ознайомлення працівника зі своїми завданнями та обов’язками.

Зверніть увагу!

Відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років, несе уповноважений орган (посадова особа), який здійснює керівництво підприємством, або власник відповідно до законодавства та установчих документів (п. 3 ст. 8 розд. ІІІ Закону України «Про бухгалтерський облікта фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV).

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

57 секунд на реєстрацію і документ Ваш!

А також шпаргалки, зразки кадрових документів, форми звітів та цілий банк посадових інструкцій без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися і скачати
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон