Трудова книжка іноземцю

19 червня 2019
802
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна продовжувати трудову книжку громадянина іншої держави з тимчасовою посвідкою на проживання на території України, чи оформити нову українського зразка?

Відповідь

Трудові відносини іноземних громадян, які працюють на підприємствах, в установах, організаціях (далі — підприємство) України, регулює Закон України «Про міжнародне приватне право» від 23.06.2005 № 2709-IV (далі — Закон № 2709). До трудових відносин застосовують право держави, в якій виконується робота, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України (ст. 52 Закону № 2709). 

Форми трудових книжок в інших державах не відповідають бланку трудової книжки, затвердженому постановою КМУ «Про трудові книжки працівників» від 27.04.1993 № 301.

Які дані перенести з трудової книжки працівника-іноземця до української?

Продовжувати трудову книжку, оформлену в іншій державі, вносити до неї записи про роботу в Україні не потрібно. Оформіть працівнику трудову книжку на бланку, затвердженому постановою КМУ від 27.04.1993 № 301.

Оформлення трудової книжки «з нуля»

Трудова книжка іноземцю
Ольга Догадінапровідний експерт MCFR: Кадри
Працівник став до роботи вперше у житті. Як заповнити титульний аркуш трудової книжки, зареєструвати її та забезпечити збереженість документа про сплату вартості бланка?