Зміни у штатному розписі у зв’язку зі скороченням посад (професій)

27 червня 2019
4193
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи виключати зі штатного розпису вакантні посади?

Відповідь

Відповідно до пункту 3 статті 64 Господарського кодексу України підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис.

Штатний розпис складається з урахуванням вакансій.

Якщо більше немає необхідності у вакантних посадах, внесіть зміни до штатного розпису. Виведіть вакантні посади за аналогією з наказом про внесення змін до штатного розпису у зв’язку зі скороченням посад (професій).

Наказ про внесення змін до штатного розпису належить до кадрових наказів тривалого строку зберігання (75 років).