Доплата при делегуванні права підпису

8 липня 2019
2997
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи обов’язково встановлювати доплату, якщо на час відпустки директора видається лише наказ на делегування права підпису іншому працівнику, ніхто не призначається виконавцем обов’язків директора?

Відповідь

Побутує думка, що делегування права підпису не впливає на зміст трудової функції працівника і не змінює істотні умови його праці. Проте така точка зору — хибна. Адже відбувається розширення трудової функції. На працівника покладається виконання додаткових обов’язків, не передбачених трудовим договором.

Приклад!

Працівнику делеговано право підпису договорів з певного виду господарської діяльності. Підписання договору не є кінцевою стадією його укладання.

Працівник має прийняти рішення щодо доцільності угоди, вивчити потребу в товарі (послузі) та пропозиції на ринку, обрати контрагентів. Навіть якщо аналітику підготує інший працівник, проаналізувати її, прийняти рішення щодо укладення договору має особа, уповноважена підписувати договір. 

Тож у разі делегування наказом (розпорядженням) права підпису певних документів керівника підприємства на час його відсутності іншим керівникам, доплату за виконання додаткових функцій встановлюють обов’язково.