Звіти до центру зайнятості

13 листопада 2019
3012
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно подавати якісь звіти до центру зайнятості, якщо працівник звільнився, тривають пошуки нового, а посада не виведена зі штатного розпису?

Відповідь


Коли виникає вакансія роботодавець має подати до центру зайнятості звіт № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії).  

Чи можна подати звіт № 3-ПН через інтернет?

Зробити це слід не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.

Увага! Звітувати про вакансії мають усі роботодавці, що використовують працю фізичних осіб. Тобто і юридичні особи (підприємство, установа, організація), і ФОП ( ч. 3 ст. 50 Закону № 5067, п. 2, 3 Порядку, п. 1 ст. 1 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності» від 22.06.2012 № 5026-VI ).

Якщо ж роботодавець самостійно укомплектовує вакансію у триденний строк із дня її відкриття (до збігу строку подання звіту № 3-ПН), інформувати службу зайнятості про попит на робочу силу не потрібно.

Подробиці формування звіту дізнаєтесь у консультації «Звіт про вакансії за формою № 3-ПН: оформлення та подання».

Стане у пригоді шпаргалка: 

Звіти до центру зайнятості

СКАЧАТИ