Максимальна та мінімальна кількість працівників управління РДА

4 грудня 2019
906
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Яка мінімальна кількість працівників повинна бути в управлінні районної державної адміністрації?

Відповідь

Згідно з ч. 1 ст. 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 № 586-XIV; (далі — Закон № 586) склад місцевих державних адміністрацій формують голови місцевих державних адміністрацій.

Особова картка державного службовця: заповнюємо без помилок

Голова адміністрації визначає структуру адміністрації:

  • у межах бюджетних асигнувань, виділених на утримання адміністрації;
  • з урахуванням вимог статті 18 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV (далі — Закон № 1160) (ч. 2 ст. 5 Закону № 586).

Центральні органи виконавчої влади та їх територіальні органи, за винятком центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, та місцеві органи виконавчої влади з метою реалізації покладених на них цим Законом повноважень у здійсненні державної регуляторної політики створюють у своєму складі в межах граничної чисельності структурні підрозділи з питань реалізації державної регуляторної політики або покладають реалізацію цих повноважень на один з існуючих структурних підрозділів чи окремих посадових осіб відповідних органів (ч. 1 ст. 18 Закону № 1160).

➤➤ Уряд скасував червневу постанову про скорочення райдержадміністрацій. Але радіти зарано

Тобто законодавство містить норми щодо граничної чисельності місцевих державних адміністрацій (у т. ч. райдержадміністрацій) та не встановлює вимог до їх мінімальної штатної чисельності.