Перенесення робочих днів для «шестиденки»

18 грудня 2019
428
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи переносять робочі дні в грудні 2019-го та в січні 2020-го при шестиденному робочому тижні?

Відповідь

Перенесення робочих і вихідних днів у 2020 році

Ні. Відповідно до частини 3 статті 67 КЗпП перенести робочі дні за рекомендацією Кабміну мають право тільки підприємства, де працівники працюють за п’ятиденним робочим тижнем з вихідними у суботу і неділю.