Директор без зарплати: відповідальність

26 лютого 2020
1290
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи є невідповідальність за невиплату зарплати директору, якщо інших працівників на підприємстві немає?

Відповідь

Стаття 21 КЗпП регламентує: власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган (далі — роботодавець) зобов’язаний виплачувати заробітну плату працівнику, з яким уклав трудовий договір.

Трудовий договір СКАЧАТИ зразок

Якщо зарплатня не нараховується, порушується трудове законодавство. Тобто, невиплата заробітної плати директору — це недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Гарантії в оплаті праці 2020 ⇗⇗⇗

Відповідальність за таке порушення передбачена і для винних посадових осіб, і для підприємства в цілому як для юридичної особи.

Посадову особу, винну у вчиненні правопорушення, в даному випадку самого директора можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Розмір штрафу становитиме від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-1700 грн) (ч. 1 ст. 41 КпАП).

Штрафні санкції, які загрожують підприємству як юридичній особі за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, визначено статтею 265 КЗпП.

Переведення годинника на літній час 2020Дізнайтеся, на скільки і за що штрафуватимуть роботодавців у 2020 році

Невиплата заробітної плати є триваючим правопорушенням, що припиняється з дня, коли працівнику почали нараховувати й виплачувати заробітну плату. З цього ж дня розпочинається й відлік строку накладення адміністративного стягнення. Строк притягнення до адміністративної відповідальності — 3 місяці з дня усунення порушення.

Рекомендуємо усунути порушення та виплатити директору всі належні суми.